Apie mus

Konsultuojame žmones, kaip jiems pasiekti jų finansinius tikslus. Individualių susitikimų metu suteikiame finansinę konsultaciją ir pateikiame konkretų finansinį planą. Rezultatą žmonės pamato jau po pirmos konsultacijos.

Ar kada galvojote, kas atsitinka su žmonėmis, kurie nesirūpina savo finansine ateitimi ir mano, kad sulaukę pensinio amžiaus oriai gyvens iš, pavyzdžiui, SODRoje sukaupto pensijinio fondo, arba jiems finansiškai padės vaikai.

Įprastai, savo gyvenime žmonės pasirenka vieną iš trijų pinigų valdymo variantų:

1. Žmogus gyvena nuo algos iki algos ir visus uždirbtus pinigus išleidžia, o kartais dar ir skolinasi.
2. Žmogus geba ne tik susimokėti visas sąskaitas, bet ir dalį pinigų atideda taupymui.
3.  Žmogus sugeba ne tik atidėti pinigų, taupyti, bet ir dalį jų investuoja į savo ateitį.

Kuris iš aukščiau išvardintų variantų Jums tinka?

Žinojimas, kaip gyvenime elgtis teisingai, tikrai duoda gerus vaisius. Tačiau jei atvirai, tai niekas nesikeičia mūsų gyvenime, kol nesuprantame vieno dalyko. Finansinis pokytis įmanomas tik tuomet, kai žmogus laiku gauna reikiamas žinias ir pakeičia požiūrį į pinigus bei jų investavimą.

Jei jums yra įdomus finansinis saugumas – planuokime kartu.

MB “Tavo finansų partneris” direktorius / grupės vadovas Giedrius Petrauskas

Mūsų edukacija padeda ryžtingiems žmonėms sužinoti įvairias investavimo galimybes, išsikelti ambicingus finansinius tikslus ir juos įgyvendinti. Mes tikime, kad edukacija – tai kokybiška ir efektyvi priemonė, padedanti finansiškai keisti žmonių gyvenimą.

Gyvenimas bus paprastas, jeigu viską padarysite tinkamu laiku. Finansai yra viena iš tų sričių, kuria reikia pasirūpinti kuo anksčiau. „Geriausias metas pasodinti medį buvo prieš 30 metų, kitas geriausias laikas yra dabar“. Taip pat ir su finansais: kuo anksčiau pradėsite jais rūpintis, tuo greičiau jie subrandins jums saldžius vaisius.

Tik jūs esate savo geresnės finansinės ateities raktas!

Kad taptume finansiškai nepriklausomi, dalį pajamų turime atidėti ir investuoti. Investicijos laikui bėgant duoda grąžą, o grąža suteikia finansinę laisvę.

Žinios, paremtos emocijomis, skatina veikti. Veiksmas veda prie rezultatų. Apskaičiuotas ir apgalvotas veiksmas veda prie teigiamų rezultatų.

Viso pasaulio dėmesys nukreiptas į veiklius žmones. Jų rezultatai stebina, jų įtaka didžiulė, jie įkvepia daugybę kitų žmonių. Jie labiau mėgsta veiksmus, o ne žodžius.