Uždirbk per 8 metus daugiau, nei tavo kaimynas uždirbs per 28 metus! Investavimas

Kada pradėti investuoti? Turbūt visi galėtų atsakyti, kad kuo anksčiau tuo geriau, bet pasižiūrėkime skaičiais kaip tai atrodo.

Trumpai pagalvokime apie tai. Andrius iš viso investavo 50`400 eur, 3,5 karto daugiau nei 14`400 eur, kuriuos investavo Giedrius. Vis dėlto Giedrius uždirbo 99`802 eur daugiau. Teisingai: Giedrius tampa turtingesnis už Andrių, nepaisant to, kad nuo 28-erių metų niekada daugiau neinvestavo nė cento! ĮDOMU tai, jog Giedrius investavo tik 8-erius metus, bet pradėjo anksti, o Andrius pradėjęs vėliau investuoti, investavo 28 – erius metus (20 metų ilgiau) ir vis vien turi uždirbęs mažiau. Taigi matome, kokią didžiulę įtaką mūsų investicijoms turi laikas.

Kuo anksčiau pradėsi, tuo anksčiau galėsi baigti.

Daugiau apie tai video:

kada pradeti investuoti

Džiaugiuosi galėdamas jums pranešti, kad mes galime padaryti jūsų esamos finansinės situacijos bei tikslų apžvalgą ir nemokamai padėsime jums sukurti individualų finansinį planą. Aišku, galite nuspręsti, kad savo finansus norėtumėte tvarkyti vieni. Bet jei kada nors nuspręsite, kad gali būti naudinga išgirsti antrą nuomonę (profesionalo) asmeninių finansų ir investavimo klausimais, kviečiame susisiekti su mumis. 

Jeigu kyla daugiau klausimų ir reikalinga detalesnė informacija – mūsų komanda pasiruošusi jums padėti.

Pirmąją 45 min laiko konsultaciją suteikiame NEMOKAMAI!

Registruokitės užpildydami žemiau pateiktą registracijos formą.

*Šis video nėra investicinis patarimas į ką investuoti.

Giedrius Petrauskas,

Edukuok.lt ir M Capital verslo partneris

SUSISIEKITE!

Užpildykite laukelius žemiau ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime!